Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUK, reflex, Sn 7 m, 12...24 VDC, cablu 2 m
344,00 Lei
284,30 Lei
în stoc
SKU
XUK1APANL2
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUK, reflex, Sn 7 m, 12...24 VDC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Numele seriei | Scop general în mod singular |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Nume senzor | XUK |
| Design senzor | Compact 50 x 50 |
| Sistem de detecție | Reflex |
| Rază de detectare | > 5...15 m |
| Material | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Distanță nominală de detectare [Sn] | 7-7 m reflex necesită reflector XUZC50 |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Aplicație specifică produsului | Nu se aplică |
| Emisie | Infraroșu reflex |
Complementar
| Material carcasă | PBT |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| LED de stare | 1 LED (galben) pentru stare ieșire |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Frecvență de comutare | 250 Hz |
| Cădere de tensiune maximă | <1,5 V (stare închisă) |
| Consum de curent | <= 35 mA fără sarcină |
| Întârziere inițială | 15 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 2 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 2 MILLISECOND |
| Configurare | Fără ajustare sensibilitate |
| Temperatură aerului ambiant pentru operare | -25-55 °C |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1,5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 izolare dublă conform EN/IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate ambalaj 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul de unități în ambalajul 1 | 1 |
| Înălțime ambalaj 1 | 4.2 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 1 | 9.8 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 1 | 13.4 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 1 | 0.167 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 2 | S02 |
| Numărul de unități în ambalajul 2 | 22 |
| Înălțime ambalaj 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 2 | 3.9645 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 3 | CAR |
| Numărul de unități în ambalajul 3 | 1 |
| Înălțime ambalaj 3 | 4.2 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 3 | 9.8 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 3 | 13.4 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 3 | 0.167 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare nedivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUK1APANL2 |
| Unitate de măsura | Pce |





