Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUK, multi, Sn 0...30 m, 24...240VAC/DC, cablu 10 m
621,00 Lei
513,22 Lei
în stoc
SKU
XUK0ARCTL10
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUK, multi, Sn 0...30 m, 24...240VAC/DC, cable 10 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumire serie | Multimod pentru utilizare generală |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XUK |
| Design senzor | Compact 50 x 50 |
| Sistem de detecție | Multimod |
| Material | Plastic |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | AC/DC |
| Tehnică de cablare | 5-fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Emisie | Infraroșu difuz, infraroșu difuz cu suprimare de fundal, infraroșu prin fascicul, reflex polarizat roșu |
Complementar
| Material carcasă | PBT |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Releu |
| Ieșire suplimentară | Fără, <= 50 mA cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 24...240 V AC, 24...240 V DC |
| LED de stare | 1 LED (verde) pentru alimentare, 1 LED (roșu) pentru instabilitate, 1 LED (galben) pentru starea ieșirii |
| Capacitate de comutare în mA | 3 A (cos φ = 1 pentru 0,5 milioane de cicluri la 1 ciclu de funcționare pe secundă la 250 V) |
| Frecvență de comutare | 20 Hz |
| Cădere de tensiune maximă | <1,5 V (stare închisă) |
| Consum de putere maxim în W | - |
| Întârziere inițială sus | 300 MILLISECOND |
| Gamă timp întârziere | 0...10 s monostabil, cu întârziere la pornire sau la oprire (programabil) |
| Răspuns întârziere | 25 MILLISECOND |
| Recuperare întârziere | 25 MILLISECOND |
| Configurare | Autoinstruire |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1,5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 izolare dublă conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 13.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 6 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.55 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr de unități în pachet 2 | 12 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 7.367 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | P06 |
| Număr de unități în pachet 3 | 192 |
| Înălțime pachet 3 | 60 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 77 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 80 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 122.872 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUK0ARCTL10 |
| Unitate de măsura | Pce |





