Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUK, emițător, 12...24 VDC, cablu 2 m
239,00 Lei
197,52 Lei
în stoc
SKU
XUK0AKSAL2T
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUK, emitter, 12...24 VDC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumire serie | Multimod pentru uz general |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric emițător |
| Denumire senzor | XUK |
| Design senzor | Compact 50 x 50 |
| Sistem de detectare | Thru beam |
| Material | Plastic |
| Tip circuit alimentare | DC |
| Tehnica cablajului | 3-wire |
| Conectare electrică | Cablu |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Emisie | Infraroșu thru beam |
Complementar
| Material carcasă | PBT |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| LED de stare | 1 LED (verde) pentru alimentare activă |
| Tensiune alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la inversiunea polarității |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Frecvență de comutare | 250 Hz |
| Cădere de tensiune maximă | <1,5 V (stare închisă) |
| Consum de curent | 20 mA fără sarcină |
| Întârziere pornire | 300 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 2 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 2 MILLISECOND |
| Configurare | Fără ajustare a sensibilității |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1,5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 izolație dublă conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9,5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 4,2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,167 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 22 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 4,0745 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 13 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 9,5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 4,2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0,167 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare nedivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUK0AKSAL2T |
| Unitate de măsura | Pce |





