Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUB, emitor, 12...24 VDC, M12
228,00 Lei
188,43 Lei
în stoc
SKU
XUB0BKSNM12T
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUB, emitter, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Nume serie | Multimod de uz general |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric transmițător |
| Nume senzor | XUB |
| Design senzor | Cilindric M18 |
| Sistem de detecție | Prin fascicul |
| Material | Metalic |
| Tip linie de vedere | Axial |
| Tip circuit de alimentare | CC |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Conexiune electrică | 1 conector mamă M12, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Emisie | Infraroșu prin fascicul |
Complementar
| Material carcasă | Alamă nichelată |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| LED de stare | 1 LED (verde) pentru alimentare activă |
| Tensiune alimentare nominală [Us] | 12...24 V CC cu protecție inversare polaritate |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Frecvență de comutare | 250 Hz |
| Cădere de tensiune maximă | <1,5 V (stare închisă) |
| Consum de curent | 20 mA fără sarcină |
| Întârziere pornire | 200 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 2 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 2 MILLISECOND |
| Configurare | Fără ajustare sensibilitate |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1,5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 izolație dublă conform IEC 60529, IP67 izolație dublă conform IEC 60529, IP69K izolație dublă conform DIN 40050 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4,2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 6,8 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 9,7 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,06 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Numărul de unități în pachet 2 | 22 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1,631 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | S02 |
| Numărul de unități în pachet 3 | 44 |
| Înălțime pachet 3 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 40 CENTIMETER |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUB0BKSNM12T |
| Unitate de măsura | Pce |





