Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUB, emitor, 12...24 VDC, cablu 2 m
219,00 Lei
180,99 Lei
în stoc
SKU
XUB0BKSNL2T
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUB, emitter, 12...24 VDC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | Multimod uz general |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric transmițător |
| Denumire senzor | XUB |
| Design senzor | Cilindric M18 |
| Sistem de detecție | Thru beam |
| Material | Metalic |
| Tip linie de vedere | Axial |
| Tip circuit de alimentare | CC |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Aplicație specifică produsului | Nu se aplică |
| Emisie | Infraroșu thru beam |
Complementar
| Material carcasă | Alamă nichelată |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Solid state |
| LED indicator stare | 1 LED (verde) pentru alimentare pornit |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V CC cu protecție inversare polaritate |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Frecvență de comutare | 250 Hz |
| Cădere tensiune maximă | <1,5 V (stare închis) |
| Consum curent | 20 mA fără sarcină |
| Întârziere pornire | 200 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 2 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 2 MILLISECOND |
| Reglare | Fără ajustare sensibilitate |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1,5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 izolație dublă conform IEC 60529, IP67 izolație dublă conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate ambalaj 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în ambalaj 1 | 1 |
| Înălțime ambalaj 1 | 4,2 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 1 | 9,5 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 1 | 13,2 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 1 | 0,121 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 2 | S02 |
| Număr unități în ambalaj 2 | 22 |
| Înălțime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 2 | 3,095 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 3 | CAR |
| Număr unități în ambalaj 3 | 1 |
| Înălțime ambalaj 3 | 13 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 3 | 4,2 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 3 | 9,5 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 3 | 0,12 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUB0BKSNL2T |
| Unitate de măsura | Pce |





