Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUB, multi, Sn 0...20 m, 12...24 VDC, cablu 2 m
337,00 Lei
278,51 Lei
în stoc
SKU
XUB0ANSNL2
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUB, multi, Sn 0...20 m, 12...24 VDC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Denumirea seriei | General purpose multimode |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumirea senzorului | XUB |
| Design senzor | Cylindrical M18 |
| Sistem de detecție | Multimode |
| Material | Plastic |
| Tip linie de vizibilitate | Axial |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 3-wire |
| Tip ieșire discretă | NPN |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Emisie | Infrared diffuse, infrared diffuse with background suppression, infrared thru beam, red polarised reflex |
Complementar
| Material carcasă | PBT |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Solid state |
| Ieșire suplimentară | Fără |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC with reverse polarity protection |
| LED de stare | 1 LED (verde) pentru alimentare, 1 LED (roșu) pentru instabilitate, 1 LED (galben) pentru starea ieșirii |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (overload and short-circuit protection) |
| Frecvență de comutare | 250 Hz |
| Cădere de tensiune maximă | <1.5 V (closed state) |
| Consum de curent | 35 mA no-load |
| Delay first up | 200 MILLISECOND |
| Delay response | 2 MILLISECOND |
| Delay recovery | 2 MILLISECOND |
| Configurare | Self teaching |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitude = +/- 1.5 mm (f = 10-55 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (duration = 11 ms) conforming to IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 double insulation conforming to IEC 60529, IP67 double insulation conforming to IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Numărul de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 0.41 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 0.95 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 1.3 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.103 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Numărul de unități în pachet 2 | 22 |
| Înălțime pachet 2 | 1.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 3 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 4 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2.721 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Numărul de unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 0.41 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 0.95 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 1.3 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.103 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUB0ANSNL2 |
| Unitate de măsura | Pce |





