Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XUB, emitor, 12...24 VDC, cablu 2 m
214,00 Lei
176,86 Lei
în stoc
SKU
XUB0AKSNL2T
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XUB, emitter, 12...24 VDC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Photoelectric sensors XU |
|---|---|
| Numele seriei | General purpose multimode |
| Tip senzor electronic | Transmitator cu senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XUB |
| Design senzor | Cilindric M18 |
| Sistem de detecție | Thru beam |
| Material | Plastic |
| Tip linie de vedere | Axial |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3-fire |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Aplicație specifică produs | Nu este cazul |
| Emisie | Infraroșu thru beam |
Complementar
| Material carcasă | PBT |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Solid state |
| LED de stare | 1 LED (verde) pentru alimentare pornit |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție împotriva inversării polarității |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție împotriva supraîncărcării și scurtcircuitului) |
| Frecvență de comutare | 250 Hz |
| Cădere de tensiune maximă | <1,5 V (stare închisă) |
| Consum de curent | 20 mA fără sarcină |
| Întârziere inițială | 200 MILLISECOND |
| Întârziere de răspuns | 2 MILLISECOND |
| Întârziere de recuperare | 2 MILLISECOND |
| Configurare | Fără ajustare de sensibilitate |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 7 gn, amplitudine = +/- 1,5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP65 izolație dublă conform IEC 60529, IP67 izolație dublă conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate ambalaj 1 | PCE |
|---|---|
| Număr de unități în ambalaj 1 | 1 |
| Înălțime ambalaj 1 | 4,2 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 1 | 9,5 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 1 | 13,1 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 1 | 0,092 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 2 | S02 |
| Număr de unități în ambalaj 2 | 22 |
| Înălțime ambalaj 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 2 | 2,567 KILOGRAM |
| Tip unitate ambalaj 3 | CAR |
| Număr de unități în ambalaj 3 | 1 |
| Înălțime ambalaj 3 | 4,2 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 3 | 9,5 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 3 | 13 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 3 | 0,096 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XUB0AKSNL2T |
| Unitate de măsura | Pce |





