Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XU9, polarizați, Sn 2 m, 12...24 VDC, M12
649,00 Lei
536,36 Lei
în stoc
SKU
XU9N18PP341D
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XU9, polarised, Sn 2 m, 12...24 VDC, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzor fotoelectric XU |
|---|---|
| Denumire serie | Aplicație alimente și băuturi |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XU9 |
| Design senzor | Cilindric M18 |
| Sistem de detecție | Reflex polarizat |
| Material | Oțel inoxidabil |
| Tip linie de vedere | Axial |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | DC |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Tip ieșire discret | PNP |
| Funcție ieșire discret | 1 NO sau 1 NC programabil |
| Conexiune electrică | 1 conector mascul M12, 4 pini |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Emisie | Reflex polarizat roșu |
Complementar
| Material carcasă | Oțel inoxidabil : 304 CU |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Ieșire suplimentară | Fără |
| Intrare suplimentară | Programare |
| Compoziție cablu | 4 x 0.34 mm² |
| Material izolație fir | PvR |
| LED status | 1 LED (verde) pentru alimentare activă, 1 LED (galben) pentru stare ieșire |
| Tensiune alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la inversare polaritate |
| Capacitate comutare în mA | <= 100 mA (protecție suprasarcină și scurtcircuit) |
| Frecvență comutare | 500 Hz |
| Cădere tensiune maximă | <1.5 V (stare închis) |
| Consum curent | <= 30 mA fără sarcină |
| Întârziere la pornire | 15 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 1 MILLISECOND |
| Întârziere recuperare | 1 MILLISECOND |
| Configurare | Fără ajustare sensibilitate |
| Compoziție kit | Reflector XUZC50 senzor |
Mediu
| Certificări produs | CE CSA UL |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 6.4 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 4.2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.088 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 11 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1.183 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XU9N18PP341D |
| Unitate de măsura | Pce |





