Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzori fotoelectrici XU, XU5, difuzi, Sn 0.10 m, 12...24 VDC, cablu 2 m
645,00 Lei
533,06 Lei
în stoc
SKU
XU5N18PP341
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Photoelectric sensors XU, XU5, diffuse, Sn 0.10 m, 12...24 VDC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori fotoelectrici XU |
|---|---|
| Denumire serie | Aplicație pentru industria alimentară și băuturi |
| Tip senzor electronic | Senzor fotoelectric |
| Denumire senzor | XU5 |
| Design senzor | Cilindric M18 |
| Sistem de detecție | Difuz |
| Material | Oțel inoxidabil |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tip circuit de alimentare | CC |
| Tehnică de cablare | 3 conductoare |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Funcție ieșire discretă | 1 ND sau 1 NÎ programabil |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Emisie | Difuz infraroșu |
Complementar
| Material carcasă | Oțel inoxidabil : 304 CU |
|---|---|
| Material lentilă | PMMA |
| Tip ieșire | Stare solidă |
| Ieșire suplimentară | Fără |
| Compoziție cablu | 4 x 0.34 mm² |
| LED indicator stare | 1 LED (verde) pentru alimentare conectată, 1 LED (galben) pentru stare ieșire |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V CC cu protecție la inversare de polaritate |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA (protecție la suprasarcină și scurtcircuit) |
| Cădere de tensiune maximă | <1.5 V (stare închisă) |
| Consum de curent | <= 30 mA fără sarcină |
| Întârziere inițială | 15 MILLISECOND |
| Întârziere de răspuns | 1 MILLISECOND |
| Întârziere de recuperare | 1 MILLISECOND |
| Configurare | Fără ajustare sensibilitate |
Mediu
| Rezistență la vibrații | 25 gn, amplitudine = +/- 1.5 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
|---|---|
| Rezistență la șocuri | 30 gn (durată = 11 ms) conform IEC 60068-2-27 |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.2 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13.2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.131 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 11 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1.686 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XU5N18PP341 |
| Unitate de măsura | Pce |





