Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Senzor inductiv miniatur, M5, L31mm, inox, Sn0,8mm, cablu 2m
303,00 Lei
250,41 Lei
în stoc
SKU
XS505R1NBL2
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Miniature inductive sensor, M5, L31mm, stainless, Sn0.8mm, cable 2m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori inductivi de proximitate XS |
|---|---|
| Denumire serie | Miniatură |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Denumire senzor | XS5 |
| Design senzor | Cilindric M5 |
| Dimensiune | 30.2 mm |
| Tip corp | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NÎ |
| Acceptare montaj semi-incastrat detector | Cvasigol montabil |
| Tip ieșire discretă | NPN |
| Material | Oțel inoxidabil |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție la polaritate inversă |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 100 mA DC cu protecție la suprasarcină și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP67 |
Complementar
| Material carcasă | Oțel inoxidabil 303 |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M5 x 0.5 |
| Material frontal | PBT |
| Rază de detecție | > 0...2.5 mm |
| Deplasare diferențială | 1...20 % din Sr |
| Compoziție cablu | 3 x 0.14 mm² |
| LED indicator stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Material izolație conductor | PVC |
| Frecvență de comutare | <= 5000 Hz |
| Cădere de tensiune | <1.5 V |
| Consum curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere ridicare prima | 50 MILLISECOND |
| Marcare | CE UKCA |
Mediu
| Certificări produs | UL |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachetul 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 20 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 10 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.037 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachetul 2 | 50 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2.438 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS505R1NBL2 |
| Unitate de măsura | Pce |





