Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS4P18PA370 - Senzor de proximitate inductiv XS, senzor inductiv XS4 M18, L62mm, PPS, Sn8mm, 12...48 VDC, cablu 2 m
311,00 Lei
257,02 Lei
în stoc
SKU
XS4P18PA370
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS4 M18, L62mm, PPS, Sn8mm, 12...48 VDC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de proximitate inductivi XS |
|---|---|
| Nume serie | Uz general |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Nume senzor | XS4 |
| Design senzor | Cilindric M18 |
| Dimensiune | 62 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnică de cablare | 3 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO |
| Acceptare montare detectoare flush | Nu este montabil flush |
| Tip ieșire discretă | PNP |
| Material | Plastic |
| Conectare electrică | Cablu |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...48 V DC cu protecție împotriva polarității inverse |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Capacitate de comutare în mA | <= 200 mA DC cu protecție împotriva supraîncărcării și scurtcircuitului |
| Grad de protecție IP | IP68 izolație dublă conformă cu IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | PPS |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M18 x 1 |
| Material front | PPS |
| Rază de detecție | > 4...8 mm |
| Curse diferențială | 1...15 % din Sr |
| Compoziție cablu | 3 x 0.34 mm² |
| LED indicator de stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Material izolație fir | PVC |
| Frecvență de comutare | <= 2000 Hz |
| Cădere tensiune | <2 V (închis) |
| Consum curent | 0...10 mA fără sarcină |
| Întârziere inițială sus | 10 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0.15 MILLISECOND |
| Marcare | CE |
| Întârziere recuperare | 0.35 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | CCC CSA Ecolab UL |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conformă cu IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conformă cu IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4.1 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.085 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S03 |
| Număr unități în pachet 2 | 44 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 4.219 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 13 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 4.1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 9.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.099 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS4P18PA370 |
| Unitate de măsura | Pce |





