Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS4P18NA340 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS4 M18, L36mm, PPS, Sn8mm, 12...24 VDC, cablu 2 m
227,00 Lei
187,60 Lei
în stoc
SKU
XS4P18NA340
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS4 M18, L36mm, PPS, Sn8mm, 12...24 VDC, cable 2 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori inductivi de proximitate XS |
|---|---|
| Nume serie | Uz general |
| Tip senzor | Senzor inductiv de proximitate |
| Nume senzor | XS4 |
| Design senzor | Cilindric M18 |
| Dimensiune | 36 mm |
| Tip corp | Fixat |
| Tip semnal de ieșire | Discret |
| Tehnica de cablare | 3 fire |
| Funcție ieșire discretă | 1 NO |
| Acceptare montaj detectorului flush | Nemontabil flush |
| Tip ieșire discretă | NPN |
| Material | Plastic |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Tensiune alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție împotriva inversării polarității |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Capacitate de comutație în mA | <= 200 mA DC cu protecție împotriva suprasarcinii și scurtcircuitului |
| Grad de protecție IP | IP68 izolație dublă conform IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | PPS |
|---|---|
| Față detecție | Frontală |
| Tip filet | M18 x 1 |
| Material față | PPS |
| Domeniu detecție | > 4...8 mm |
| Cursă diferențială | 1...15 % din Sr |
| Compoziție cablu | 3 x 0,34 mm² |
| LED indicator de stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Material izolație fir | PVC |
| Frecvență de comutație | <= 2000 Hz |
| Cădere de tensiune | <2 V (închis) |
| Consum curent | <= 10 mA fără sarcină |
| Întârziere prima creștere | 10 MILLISECOND |
| Întârziere răspuns | 0,15 MILLISECOND |
| Marcare | CE |
| Întârziere recuperare | 0,35 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | CSA Ecolab UL |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4,1 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 9,5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,075 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 12 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1,238 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 13 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 4,1 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 9,5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0,091 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS4P18NA340 |
| Unitate de măsura | Pce |





