Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS4P18AB120L1 - Senzor de proximitate inductiv XS, senzor inductiv XS4 M18, L41mm, PBT, Sn8mm, 12...24 VDC, cablu 5 m
540,00 Lei
446,28 Lei
în stoc
SKU
XS4P18AB120L1
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS4 M18, L41mm, PBT, Sn8mm, 12...24 VDC, cable 5 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Inductive proximity sensors XS |
|---|---|
| Denumire serie | Aplicație |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Denumire senzor | XS4 |
| Design senzor | Cilindric M18 |
| Dimensiune | 41 mm |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip semnal de ieșire | Analogic |
| Tehnică de cablare | 2 fire |
| Acceptare montare cu detector flush | Nu se poate monta flush |
| Material | Plastic |
| Interval ieșire analogică | 4...20 mA |
| Conexiune electrică | Cablu |
| [Us] tensiune de alimentare nominală | 12...24 V DC |
| Tip circuit de ieșire | DC |
| Grad de protecție IP | IP67 conform IEC 60529 |
Complementar
| Material carcasă | PBT |
|---|---|
| Față de detecție | Frontală |
| Tip filet | M18 x 1 |
| Material față | PPS |
| Interval de detecție | > 4...8 mm |
| Eroare de liniaritate | +/- 2 mA |
| Precizie de repetare | <= 3% din Sr |
| Compoziție cablu | 3 x 0.34 mm² |
| Material izolație fir | PVC |
| Frecvență de comutare | <= 500 Hz |
| Deriv curent de ieșire | 10 PERCENTAGE |
| Consum curent | 4 mA fără sarcină |
| Marcare | CE |
Mediu
| Certificări produs | CSA UL |
|---|
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 6.6 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 9.4 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.245 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 5 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 1.45 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 13 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 9.4 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 6.6 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.245 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS4P18AB120L1 |
| Unitate de măsura | Pce |





