Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XS1N12NA349L1 - Senzori de proximitate inductivi XS, senzor inductiv XS1 M12, L35mm, alamă, Sn4mm, 12...24 VDC, cablu 5 m
393,00 Lei
324,79 Lei
în stoc
SKU
XS1N12NA349L1
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Inductive proximity sensors XS, inductive sensor XS1 M12, L35mm, brass, Sn4mm, 12...24 VDC, cable 5 m
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de proximitate inductivi XS |
|---|---|
| Denumire serie | Uz general |
| Tip senzor | Senzor de proximitate inductiv |
| Aplicație dispozitiv | Nu se aplică |
| Denumire senzor | XS1 |
| Design senzor | Cilindric M12 |
| Dimensiune | 35 mm |
| Tip carcasă | Fixă |
| Tip semnal ieșire | Discret |
| Tehnică cablare | 3 conductoare |
| Material carcasă | Alamă nichel-placată |
| Funcție ieșire discret | 1 ÎD |
| Tip ieșire discret | NPN |
| Conexiune electrică | Cablu |
| Tensiune de alimentare nominală [Us] | 12...24 V DC cu protecție inversiune polaritate |
| Capacitate comutare în mA | <= 200 mA DC cu protecție suprasarcină și scurtcircuit |
| Grad de protecție IP | IP68 izolare dublă conform IEC 60529, IP69K conform DIN 40050 |
Complementar
| Acceptare montare detector la nivel | Montabil la nivel |
|---|---|
| Material | Metalic |
| Tip circuit ieșire | CC |
| Față detecție | Frontală |
| Tip filet | M12 x 1 |
| Rază de detecție | > 2.5...4 mm |
| Material față | PPS |
| Cursa diferențială | 1...15 % de Sr |
| Material izolare cablare | PvR |
| Compoziție cablare | 3 x 0.34 mm² |
| LED indicator stare | Stare ieșire: 1 LED (galben) |
| Frecvență comutare | <= 2500 Hz |
| Cădere tensiune | <2 V (închis) |
| Consum curent | 0...10 mA fără sarcină |
| Decalaj pornire | 5 MILLISECOND |
| Decalaj răspuns | 0.2 MILLISECOND |
| Marcaj | CE |
| Decalaj recuperare | 0.2 MILLISECOND |
Mediu
| Certificări produs | CSA UL |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn amplitudine = +/- 2 mm (f = 10-55 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms conform IEC 60068-2-27 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 8 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 8 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 14.8 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.176 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 2 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 0.577 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 8 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 14.8 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 8 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.176 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XS1N12NA349L1 |
| Unitate de măsura | Pce |





