Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - presostat XMLD 350 mbar - 2 etaje scală fixă - 2 C/O
1.790,00 Lei
1.479,34 Lei
în stoc
SKU
XMLDL35R1S12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
pressure switch XMLD 350 mbar - 2 stages fixed scale - 2 C/O
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de presiune XM |
|---|---|
| Tip produs sau componentă | Senzor de presiune electromecanice |
| Tip senzor de presiune | Senzor de presiune electromecanice |
| Denumire scurtă dispozitiv | XMLD |
| Fluid controlat | Aer (0-160 °C), ulei hidraulic (0-160 °C) |
| Tip conexiune fluid | G 1/4 (feminin) conform ISO 228 |
| Conexiune electrică | Borne cu șurub, 1 x 0.5...2 x 2.5 mm² |
| Etalonare AWG | AWG 20...AWG 14 |
| Intrare cablă | Presetupă cablu 7-13 mm |
| Tip și compoziție contacte | 2 C/O acționare cu clic, contacte argint, 2 C/O decalate, contacte argint |
| Aplicație specifică produs | Etapă dublă |
| Mod de operare presostat | Detecție a 2 praguri unice |
| Tip circuit electric | Circuit de control |
| Tip scală | Diferență fixă |
| Afișaj local | Fără |
| Actuator de presiune | Diafragmă |
| Materiale în contact cu fluidul | Oțel inoxidabil 304L FPM, oțel FKM |
| Material carcasă | Aliaj de zinc |
Complementar
| Tip bloc de borne | 8 borne |
|---|---|
| Viteză de operare | 120 cyc/mn |
| Rezistență între borne | 25 mOhm conform IEC 255-7 categoria 3, 25 mOhm conform NF C 93-050 metoda A |
| Setare | Externă |
Mediu
| Standarde | CE CSA C22.2 No 14 IEC 60947-5-1 UL 508 |
|---|---|
| Certificări produs | CSA UL |
| Tratament protector | Versiune standard TC |
| Poziție de operare | Orice poziție |
| Rezistență la vibrații | 2 gn conform IEC 60068-2-6 (f = 30-500 Hz) |
| Rezistență la șocuri | 30 gn conform IEC 60068-2-27 |
| Clasă de protecție la șoc electric | Clasa I conform IEC 1140, clasa I conform IEC 536, clasa I conform NF C 20-030 |
| Grad de protecție IP | IP66 conform EN/IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 15.01 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 1.05 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare nedivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XMLDL35R1S12 |
| Unitate de măsura | Pce |





