Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XMLD035B1S11 - presostat XMLD 35 bar - 2 etaje scală fixă - 2 C/O
2.365,00 Lei
1.954,55 Lei
în stoc
SKU
XMLD035B1S11
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
pressure switch XMLD 35 bar - 2 stages fixed scale - 2 C/O
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Pressure sensors XM |
|---|---|
| Tip produs sau componentă | Senzor de presiune electromecanical |
| Tip senzor de presiune | Senzor de presiune electromecanical |
| Nume scurt dispozitiv | XMLD |
| Fluid controlat | Aer (0-160 °C), apă dulce (0-160 °C), ulei hidraulic (0-160 °C) |
| Tip conexiune fluid | G 1/4 (feminin) conform ISO 228 |
| Conexiune electrică | Borne cu șurub, 1 x 0.5...2 x 2.5 mm² |
| Gabarit AWG | AWG 20...AWG 14 |
| Intrare cablu | Presetupă cablu 9-13 mm |
| Tip și compoziție contacte | 2 C/O acțiune rapidă, contacte argint, 2 C/O decalate, contacte argint |
| Aplicație specifică produs | Dual stage |
| Tip de operare presostat | Detectare 2 praguri individuale |
| Tip circuit electric | Circuit de comandă |
| Tip scară | Diferențial fix |
| Afișare locală | Fără |
| Actuator de presiune | Diafragmă |
| Materiale în contact cu fluidul | Alamă FPM, FKM |
| Material carcasă | Aliaj de zinc |
Complementar
| Tip bloc de terminale | 8 terminale |
|---|---|
| Viteză de funcționare | 120 cyc/mn |
| Rezistență între terminale | 25 mOhm conform IEC 255-7 categoria 3, 25 mOhm conform NF C 93-050 metoda A |
| Setare | Externă |
Mediu
| Standarde | CE CSA C22.2 No 14 IEC 60947-5-1 UL 508 |
|---|---|
| Certificări produs | CSA UL |
| Tratament protector | Versiune standard TC |
| Poziție de operare | Orice poziție |
| Rezistență la vibrații | 4 gn conform IEC 60068-2-6 (f = 30-500 Hz) |
| Rezistență la șocuri | 50 gn conform IEC 60068-2-27 |
| Clasă de protecție la șoc electric | Class I conform IEC 1140, class I conform IEC 536, class I conform NF C 20-030 |
| Grad de protecție IP | IP66 conform EN/IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 6 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 10.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 14 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 1.05 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XMLD035B1S11 |
| Unitate de măsura | Pce |





