Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - presostat XMLC 330 mbar - scară ajustabilă 2 praguri - 1 C/O
1.775,00 Lei
1.466,94 Lei
în stoc
SKU
XMLCS35R2S12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
pressure switch XMLC 330 mbar - adjustable scale 2 thresholds - 1 C/O
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Senzori de presiune XM |
|---|---|
| Tip produs sau componentă | Senzor de presiune electromecannic |
| Tip senzor de presiune | Senzor de presiune electromecannic |
| Nume scurt dispozitiv | XMLC |
| Fluid controlat | Aer (0-160 °C), ulei hidraulic (0-160 °C) |
| Tip conexiune fluid | G 1/4 (feminin) conform ISO 228 |
| Conexiune electrică | Borne cu șurub, 1 x 0,5...2 x 2,5 mm² |
| AWG gauge | AWG 20...AWG 14 |
| Intrare cablu | Presetupa cablu 7-13 mm |
| Tip și compoziție contacte | 2 C/O |
| Aplicație specifică produs | Suprapresiune 30 bar |
| Tip de funcționare presostat | Reglare între 2 praguri |
| Tip circuit electric | Circuit de comandă |
| Tip scală | Diferențial ajustabil |
| Afișaj local | Cu |
| Actuator de presiune | Membrană |
| Materiale în contact cu fluidul | Oțel inoxidabil 304L FPM, oțel FKM |
| Material carcasă | Aliaj de zinc |
Complementar
| Tip bloc terminal | 8 terminale |
|---|---|
| Viteză de funcționare | 120 cyc/mn |
| Funcționare contacte auxiliare | Simultană, acțiune instantanee |
| Material contacte | Contacte din argint |
| Rezistență între terminale | 25 mOhm conform IEC 255-7 categoria 3, 25 mOhm conform NF C 93-050 metodă A |
| Reglare | Externă |
Mediu
| Standarde | CE CSA C22.2 No 14 IEC 60947-5-1 UL 508 |
|---|---|
| Certificări produs | CSA UL |
| Tratament de protecție | Versiune standard TC |
| Poziție de funcționare | Orice poziție |
| Rezistență la vibrații | 4 gn conform IEC 60068-2-6 (f = 30-500 Hz) |
| Rezistență la șocuri | 50 gn conform IEC 60068-2-27 |
| Clasă de protecție la șoc electric | Clasa I conform IEC 1140, clasa I conform IEC 536, clasa I conform NF C 20-030 |
| Grad de protecție IP | IP66 conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 10.6 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 5.7 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 9.7 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 2.8 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S03 |
| Număr unități în pachet 2 | 2 |
| Înălțime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 6.313 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XMLCS35R2S12 |
| Unitate de măsura | Pce |





