Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XMLCS35R2S11 - presostat XMLC 330 mbar - scară ajustabilă 2 praguri - 1 C/O
2.241,00 Lei
1.852,07 Lei
în stoc
SKU
XMLCS35R2S11
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
pressure switch XMLC 330 mbar - adjustable scale 2 thresholds - 1 C/O
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Pressure sensors XM |
|---|---|
| Tip produs sau componentă | Senzor de presiune electromecanical |
| Tip senzor de presiune | Senzor de presiune electromecanical |
| Nume scurt dispozitiv | XMLC |
| Fluid controlat | Aer (0-160 °C), ulei hidraulic (0-160 °C) |
| Tip conexiune fluid | G 1/4 (feminin) conform ISO 228 |
| Conexiune electrică | Borne cu șurub, 1 x 0,5...2 x 2,5 mm² |
| Gabarit AWG | AWG 20...AWG 14 |
| Intrare cablu | Presa cablu 9-13 mm |
| Tip și compoziție contacte | 2 C/O |
| Aplicație specifică produs | Suprapresiune 30 bar |
| Mod de funcționare presostat | Reglare între 2 praguri |
| Tip circuit electric | Circuit de comandă |
| Tip scală | Diferență reglabilă |
| Afișaj local | Cu |
| Actuator de presiune | Diafragmă |
| Materiale în contact cu fluidul | Oțel inoxidabil 304L FPM, oțel FKM |
| Material carcasă | Aliaj de zinc |
Complementar
| Tip bloc terminal | 8 terminale |
|---|---|
| Rată de funcționare | 120 cyc/mn |
| Funcționare contacte auxiliare | Simultan, acțiune instantanee |
| Material contacte | Contacte din argint |
| Rezistență între terminale | 25 mOhm conform IEC 255-7 categoria 3, 25 mOhm conform NF C 93-050 metoda A |
| Setare | Externă |
Mediu
| Standarde | CE CSA C22.2 No 14 IEC 60947-5-1 UL 508 |
|---|---|
| Certificări produs | CSA UL |
| Tratament protector | Versiune standard TC |
| Poziție de funcționare | Orice poziție |
| Rezistență la vibrații | 4 gn conform IEC 60068-2-6 (f = 30-500 Hz) |
| Rezistență la șocuri | 50 gn conform IEC 60068-2-27 |
| Clasă protecție șoc electric | Clasa I conform IEC 1140, clasa I conform IEC 536, clasa I conform NF C 20-030 |
| Grad de protecție IP | IP66 conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 15.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 15.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 16 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 2.918 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | CAR |
| Număr unități în pachet 2 | 1 |
| Înălțime pachet 2 | 15.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15.5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 15.3 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2.919 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | P06 |
| Număr unități în pachet 3 | 24 |
| Înălțime pachet 3 | 75 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 60 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 80 CENTIMETER |
| Cantitate de vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XMLCS35R2S11 |
| Unitate de măsura | Pce |





