Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XMLCM05A2S11 - senzor de vid-presiune XMLC 5 bar - scală ajustabilă 2 praguri - 2 C/O
1.379,00 Lei
1.139,67 Lei
în stoc
SKU
XMLCM05A2S11
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
vacu-pressure sensor XMLC 5 bar - adjustable scale 2 thresholds - 2 C/O
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Pressure sensors XM |
|---|---|
| Tip produs sau componentă | Senzor de presiune electromecanică |
| Tip senzor de presiune | Senzor electromecanică vid-presiune |
| Nume scurt dispozitiv | XMLC |
| Fluid controlat | Aer (0-70 °C), apă dulce (0-70 °C), ulei hidraulic (0-70 °C) |
| Tip conexiune fluid | G 1/4 (feminin) în conformitate cu ISO 228 |
| Conexiune electrică | Borne cu șurub, 1 x 0,5...2 x 2,5 mm² |
| Calibru AWG | AWG 20...AWG 14 |
| Intrare cablu | Garnitura de cablu 9-13 mm |
| Tip și compoziție contacte | 2 C/O |
| Aplicație specifică produs | Nu este aplicabil |
| Tip de operare presostat | Reglare între 2 praguri |
| Tip circuit electric | Circuit de control |
| Tip scară | Diferențial ajustabil |
| Afișaj local | Cu |
| Actuator de presiune | Diafragmă |
| Materiale în contact cu fluidul | Oțel inoxidabil 304L nitril aliaj zinc |
| Material carcasă | Aliaj zinc |
Complementar
| Tip bloc de borne | 8 borne |
|---|---|
| Viteză de operare | 120 cyc/mn |
| Operare contacte auxiliare | Simultană, acțiune prin salt |
| Material contacte | Contacte din argint |
| Rezistență între borne | 25 mOhm în conformitate cu IEC 255-7 categoria 3, 25 mOhm în conformitate cu NF C 93-050 metoda A |
| Setare | Externă |
Mediu
| Standarde | CE CSA C22.2 No 14 IEC 60947-5-1 UL 508 |
|---|---|
| Certificări produs | CSA UL |
| Tratament protector | Versiune standard TC |
| Poziție operare | Orice poziție |
| Rezistență la vibrații | 4 gn în conformitate cu IEC 60068-2-6 (f = 30-500 Hz) |
| Rezistență la șocuri | 50 gn în conformitate cu IEC 60068-2-27 |
| Clasă protecție șoc electric | Clasa I în conformitate cu IEC 1140, clasa I în conformitate cu IEC 536, clasa I în conformitate cu NF C 20-030 |
| Grad de protecție IP | IP66 în conformitate cu IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 6 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 10,7 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,87 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 4 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 3,705 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | S02 |
| Număr unități în pachet 3 | 13 |
| Înălțime pachet 3 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 9,913 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XMLCM05A2S11 |
| Unitate de măsura | Pce |





