Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XMLBL35R2S13 - presostat XMLB 350 mbar - scală reglabilă 2 praguri - 1 C/O
1.322,00 Lei
1.092,56 Lei
în stoc
SKU
XMLBL35R2S13
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
pressure switch XMLB 350 mbar - adjustable scale 2 thresholds - 1 C/O
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Pressure sensors XM |
|---|---|
| Tip produs sau componentă | Senzor de presiune electromecanico |
| Tip senzor de presiune | Senzor de presiune electromecanico |
| Denumire scurtă dispozitiv | XMLB |
| Fluid controlat | Aer (0-160 °C), ulei hidraulic (0-160 °C) |
| Tip conexiune fluid | 1/4" - 18 NPTF (femelă) |
| Conexiune electrică | Borne cu șurub, 1 x 0.5...2 x 2.5 mm² |
| Gabarit AWG | AWG 20...AWG 14 |
| Intrare cablu | Presetupă cablu 7-13 mm |
| Tip și compoziție contacte | 1 C/O |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Tip de funcționare presostat | Reglare între 2 praguri |
| Tip circuit electric | Circuit de control |
| Tip scală | Diferențial ajustabil |
| Afișaj local | Cu |
| Actuator de presiune | Membrană |
| Materiale în contact cu fluidul | Oțel inoxidabil 304L FPM, oțel FKM |
| Material carcasă | Aliaj de zinc |
Complementar
| Tip bloc de borne | 4 borne |
|---|---|
| Viteză de funcționare | 120 cyc/mn |
| Funcționare contacte auxiliare | Acțiune rapidă |
| Material contacte | Contacte din argint |
| Rezistență între borne | 25 mOhm conform IEC 255-7 categoria 3, 25 mOhm conform NF C 93-050 metoda A |
| Setare | Externă |
Mediu
| Standarde | CE CSA C22.2 No 14 IEC 60947-5-1 UL 508 |
|---|---|
| Certificări produs | BV CCC CSA LROS (Lloyds register of shipping) UL |
| Tratament protector | Versiune standard TC |
| Poziție de funcționare | Orice poziție |
| Rezistență la vibrații | 2 gn conform IEC 60068-2-6 (f = 30-500 Hz) |
| Rezistență la șocuri | 30 gn conform IEC 60068-2-27 |
| Clasă protecție electro-șoc | Clasa I conform IEC 1140, clasa I conform IEC 536, clasa I conform NF C 20-030 |
| Grad de protecție IP | IP66 conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate ambalaj 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în ambalaj 1 | 1 |
| Înălțime ambalaj 1 | 16 CENTIMETER |
| Lățime ambalaj 1 | 15.5 CENTIMETER |
| Lungime ambalaj 1 | 15.5 CENTIMETER |
| Greutate ambalaj 1 | 2.567 KILOGRAM |
| Cantitate de vânzare nedivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XMLBL35R2S13 |
| Unitate de măsura | Pce |





