Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XMLA004C2S11 - presostat XMLA 4 bar - scală fixă 1 prag - 1 C/O
1.271,00 Lei
1.050,41 Lei
în stoc
SKU
XMLA004C2S11
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
pressure switch XMLA 4 bar - fixed scale 1 threshold - 1 C/O
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Pressure sensors XM |
|---|---|
| Tip produs sau componentă | Senzor de presiune electromecannic |
| Tip senzor de presiune | Senzor de presiune electromecannic |
| Nume scurt dispozitiv | XMLA |
| Fluid controlat | Fluid corosiv (0-160 °C) |
| Tip conexiune fluid | G 1/4 (filet feminin) conform ISO 228 |
| Conexiune electrică | Borne cu șurub, 1 x 0,5...2 x 2,5 mm², 1 conector Pg 13 |
| Calibru AWG | AWG 20...AWG 14 |
| Intrare cablu | Presetupă 9-13 mm |
| Tip și compoziție contacte | 1 C/O |
| Aplicație specifică produs | Nu se aplică |
| Tip de funcționare presostat | Detecție pragului unic |
| Tip circuit electric | Circuit de control |
| Tip scală | Diferență fixă |
| Afișaj local | Cu |
| Actuator de presiune | Diafragmă |
| Materiale în contact cu fluidul | Oțel inoxidabil 316L PTFE |
| Material carcasă | Aliaj de zinc |
Complementar
| Tip bloc terminal | 4 terminale |
|---|---|
| Ritm de funcționare | 120 cyc/mn |
| Funcționare contacte auxiliare | Acțiune bruscă |
| Material contacte | Contacte argint |
| Rezistență între terminale | 25 mOhm conform IEC 255-7 categoria 3, 25 mOhm conform NF C 93-050 metoda A |
| Reglaj | Extern |
Mediu
| Standarde | CE CSA C22.2 No 14 IEC 60947-5-1 UL 508 |
|---|---|
| Certificări produs | BV CCC CSA LROS (Lloyds register of shipping) UL |
| Tratament protectiv | Versiune standard TC |
| Poziție de funcționare | Orice poziție |
| Rezistență la vibrații | 4 gn conform IEC 60068-2-6 (f = 30-500 Hz) |
| Rezistență la șocuri | 50 gn conform IEC 60068-2-27 |
| Clasă protecție la șoc electric | Clasa I conform IEC 1140, clasa I conform IEC 536, clasa I conform NF C 20-030 |
| Grad de protecție IP | IP66 conform IEC 60529 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachetul 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 8 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 11,6 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0,724 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachetul 2 | 13 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 9,63 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr unități în pachetul 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 9 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 4,2 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 12,5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0,724 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XMLA004C2S11 |
| Unitate de măsura | Pce |





