Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Comutator de siguranță RFID miniaturizat, codificare generică, model unic, 5 pini, cablu 10m
662,00 Lei
547,11 Lei
în stoc
SKU
XCSRML0L10
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Miniature Safety RFID switch, generic coded, single model, 5-pin, 10m cable
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Safety switches XCS |
|---|---|
| Tip produs sau componentă | Preventa RFID safety switch |
| Nume componentă | XCSRM |
Complementar
| Design | Miniatură |
|---|---|
| Dimensiuni | Comutator: 42 x 28,5 x 18 mm actuator: 42 x 28,5 x 18 mm |
| Material | Plastic |
| Tip etaj de ieșire | Cu stare solidă, PNP |
| Ieșiri de siguranță | 2 NO |
| Semnalizare locală | Verde, galben și roșu 1 LED multicolor |
| [Ue] Tensiune de funcționare nominală | 24 V DC (- 20...20 %) SELV sau PELV conform IEC 60204-1 |
| Tip protecție | Protecție la scurtcircuit |
| Capacitate de comutație în mA | 300 mA |
| Frecvență de comutație | <= 1 Hz |
| Timp de răspuns | <55 ms +12 ms per switch în daisy-chain (Timp de risc conform IEC 60947-5-3) |
| Moment de strângere | 0,8...1,2 N.m |
| Standarde | IEC 60947-5-2 IEC 60947-5-3 ISO 14119 |
| Certificări produs | Ecolab TÜV |
| Marcaj | CE TÜV UKCA |
| Nivel de siguranță | SIL 3 conform IEC 61508 SILCL 3 conform IEC 62061 PL = e conform ISO 13849-1 categoria 4 conform ISO 13849-1 |
| Date de fiabilitate siguranță | PFHd = 2.62E-9 1/h conform IEC 62061 PFHd = 2.62E-9 1/h conform ISO 13849-1 |
| Rezistență la vibrații | +/- 1 mm (f= 10-55Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Rezistență la șocuri | 30 gn pentru 11ms conform IEC 60068-2-27 |
| Clasa protecție la șoc electric | Clasa III conform IEC 61140 |
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529 IP67 conform IEC 60529 IP69K conform DIN 40050 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 20 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 16 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.586 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S02 |
| Număr unități în pachet 2 | 4 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 30 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 2.859 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XCSRML0L10 |
| Unitate de măsura | Pce |





