Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XCKJ110559H29 - Limitator de cursă, XC Standard, XCKJ, pară de acționare rotundă din termoplast 6 mm, 1C/O, cu decuplare bruscă, M20
580,00 Lei
479,34 Lei
în stoc
SKU
XCKJ110559H29
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Limit switch, XC Standard, XCKJ, thermoplastic round rod lever 6 mm, 1C/O, snap, M20
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Limit switches XC Standard |
|---|---|
| Nume serie | Format standard |
| Tip produs sau componentă | Limitator de cursă |
| Nume scurt dispozitiv | XCKJ |
| Design senzor | Form D conforming to CENELEC EN 50041 |
| Tip carcasă | Carcasă cu mufa |
| Tip cap | Cap rotativ |
| Material | Metalic |
| Material carcasă | Zamac |
| Material cap | Zamac |
| Mod fixare | Pe carcasă |
| Mișcare cap comandat | Rotativă |
| Tip operator | Pârghie rotundă cu revenire prin arc, termoplastic, diametru 6 mm, L = 200 mm |
| Tip abordare | Abordare laterală, direcție programabilă 1 sau 2 |
| Intrare cablu | 1 intrare filetată pentru racord M20 x 1.5, diametru exterior cablu: 7-13 mm |
| Tip și compoziție contacte | 1 C/O |
| Funcționare contact | Acțiune prin atingere |
Complementar
| Activ comutator | De orice parte mobilă |
|---|---|
| Formă izolare contacte | Za |
| Conexiune electrică | Borne cu clemă, capacitate fixare: 1 x 0,75...2 x 1,5 mm² |
| Deschidere pozitivă | Fără |
| Rezistență între borne | 25 MOhm conforming to IEC 60255-7 category 3 |
| Descriere borne ISO nr. 1 | (11-12)NC (13-14)NO |
Mediu
| Rezistență la șocuri | 50 gn for 11 ms conforming to IEC 60068-2-27 |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn (f= 10-500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Grad de protecție IP | IP66 conforming to IEC 60529 |
| Grad de protecție IK | IK07 conforming to IEC 62262 |
| Categorie supratensiune | Class I conforming to IEC 61140, class I conforming to NF C 20-030 |
| Tratament protector | TH |
| Certificări produs | CCC CSA UL |
| Standarde | CENELEC EN 50041 CSA C22.2 No 14 IEC 60204-1 IEC 60947-5-1 UL 508 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 4 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 5.4 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 20 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.518 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 6 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 3.289 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XCKJ110559H29 |
| Unitate de măsura | Pce |





