Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Limitator de cursă, Limitatoare de cursă XC Standard, corp și cap asamblate, conexiune specifică
323,00 Lei
266,94 Lei
în stoc
SKU
XCKD2118M1202
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Limit switch, Limit switches XC Standard, body and head assemblied, specific connection
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Limitator de cursă XC Standard |
|---|---|
| Numele seriei | Format standard |
| Tip produs sau componentă | Limitator de cursă |
| Denumire scurtă dispozitiv | XCKD |
| Design senzor | Formă compactă A în conformitate cu CENELEC EN 50047 |
| Tip carcasă | Fixă |
| Tip cap | Cap rotativ |
| Material | Metalic |
| Material carcasă | Zamac |
| Material cap | Zamac |
| Mod fixare | Prin carcasă |
| Mișcare cap de operare | Rotativă |
| Tip operator | Parhie cu rolă cu revenire prin resort, din material termoplastic |
| Tip apropiere | Apropiere laterală, 2 direcții |
| Tip și compoziție contacte | 1 NÎ + 1 NO |
| Funcționare contact | Acțiune rapidă |
Complementar
| Piste | 24/40 mm |
|---|---|
| Declanșare comutator | Prin camă de 30° |
| Conexiune electrică | Conector mascul M12, 5 pini |
| Formă izolare contacte | Zb |
| Deschidere pozitivă | Cu |
| Exactitate repetabilitate | 0,1 mm la punctele de declanșare cu 1 milion de cicluri de funcționare |
| Rezistență între borne | 25 MOhm în conformitate cu IEC 60255-7 categoria 3 |
| Descriere borne ISO nr. 1 | (13-14)NO (21-22)NÎ |
Mediu
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms în conformitate cu IEC 60068-2-27 |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn (f= 10-500 Hz) în conformitate cu IEC 60068-2-6 |
| Grad de protecție IK | IK06 în conformitate cu IEC 62262 |
| Clasa protecție șoc electric | Clasa I în conformitate cu IEC 61140, clasa I în conformitate cu NF C 20-030 |
| Tratament protectiv | TC |
| Certificări produs | CCC CSA UL |
| Standarde | CSA C22.2 No 14 IEC 60204-1 IEC 60947-5-1 UL 508 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.213 KILOGRAM |
| Lățime pachet 1 | 5 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 13 CENTIMETER |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr unități în pachet 2 | 21 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 4.698 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | P06 |
| Număr unități în pachet 3 | 672 |
| Înălțime pachet 3 | 77 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 60 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 80 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 143.136 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XCKD2118M1202 |
| Unitate de măsura | Pce |





