Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - Limitator de cursă, Limitatoare de cursă XC Standard, XCKD, pârghie cu rolă din termoplastic, 1NÎ+1 NO, cu decupare, M12
304,00 Lei
251,24 Lei
în stoc
SKU
XCKD2118M12
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Limit switch, Limit switches XC Standard, XCKD, thermoplastic roller lever, 1NC+1 NO, snap, M12
Principal
| Gamă de produse | Telemecanique Limit switches XC Standard |
|---|---|
| Nume serie | Format standard |
| Tip produs sau componentă | Limitator de cursă |
| Nume scurt dispozitiv | XCKD |
| Design senzor | Forma compactă A în conformitate cu CENELEC EN 50047 |
| Tip carcasă | Fix |
| Tip cap | Cap rotativ |
| Material | Metalic |
| Material carcasă | Zamac |
| Material cap | Zamac |
| Mod de fixare | Pe carcasă |
| Mișcarea capului de acționare | Rotativă |
| Tip operator | Pâghie cu rolă cu revenire prin arc din termoplastic |
| Tip de apropiere | Apropiere laterală, 2 direcții |
| Tip și compoziție contacte | 1 NÎ + 1 ND |
| Funcționare contact | Acțiune brusc |
Complementar
| Șine | 24/40 mm |
|---|---|
| Acționare comutator | Prin camă 30° |
| Conectare electrică | Conector mascul M12, 5 pini |
| Forma izolației contactelor | Zb |
| Deschidere pozitivă | Cu |
| Precizie de repetare | 0.1 mm la punctele de declanșare cu 1 milion de cicluri de funcționare |
| Rezistență între borne | 25 MOhm în conformitate cu IEC 60255-7 categoria 3 |
| Descriere borne ISO nr.1 | (13-14)ND (21-22)NÎ |
Mediu
| Rezistență la șocuri | 50 gn pentru 11 ms în conformitate cu IEC 60068-2-27 |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 25 gn (f= 10-500 Hz) în conformitate cu IEC 60068-2-6 |
| Grad de protecție IK | IK06 în conformitate cu IEC 62262 |
| Clasă protecție șoc electric | Clasa I în conformitate cu IEC 61140, clasa I în conformitate cu NF C 20-030 |
| Tratament protector | TC |
| Certificări produs | CCC CSA UL |
| Standarde | CSA C22.2 No 14 IEC 60204-1 IEC 60947-5-1 UL 508 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr de unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3.5 CENTIMETER |
| Greutate pachet 1 | 0.211 KILOGRAM |
| Lățime pachet 1 | 4.8 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 12.8 CENTIMETER |
| Tip unitate pachet 2 | S01 |
| Număr de unități în pachet 2 | 21 |
| Înălțime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 15 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 40 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 4.782 KILOGRAM |
| Tip unitate pachet 3 | CAR |
| Număr de unități în pachet 3 | 1 |
| Înălțime pachet 3 | 3.5 CENTIMETER |
| Lățime pachet 3 | 4.4 CENTIMETER |
| Lungime pachet 3 | 13.2 CENTIMETER |
| Greutate pachet 3 | 0.217 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare nedivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XCKD2118M12 |
| Unitate de măsura | Pce |





