Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
TELEMECANIQUE SENSORS - XC2J419324 - TIJĂ PĂTRATĂ
420,00 Lei
347,11 Lei
în stoc
SKU
XC2J419324
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
SQUARE ROD
Principal
| Gamă de produse | OsiSense XC |
|---|---|
| Denumirea seriei | Format special |
| Nume scurt dispozitiv | XC2J |
| Material | Metalic |
| Mișcarea capului de operare | Rotativă |
| Tip operator | Pârghie cu tijă pătrată din oțel, tijă pătrată 3 mm, L = 125 mm |
| Acționare comutator | De către orice parte mobilă |
| Tip de apropiere | Apropiere laterală, 1 direcție programabilă |
| Funcționare contact | Acțiune rapidă |
Complementar
| Conexiune electrică | Borne cu clemă cu șurub, capacitate de fixare: 1 x 0,5...2 x 2,5 mm² |
|---|---|
| Intrare cablu | 1 intrare cu presa de cablu, diametru exterior cablu: 6-13,5 mm |
| Formă izolare contacte | Za |
| Deschidere pozitivă | Fără |
| Material contacte | Contacte placare argint |
| Cod desemnare contact | - |
| Rezistență între borne | 25 MOhm conform IEC 60255-7 categoria 3, 25 MOhm conform NF C 93-050 metoda A |
| Descriere borne ISO nr. 1 | (13-14-11-12)OF |
Mediu
| Rezistență la șocuri | 25 gn pentru 18 ms conform IEC 60068-2-27 |
|---|---|
| Rezistență la vibrații | 10 gn (f = 10-500 Hz) conform IEC 60068-2-6 |
| Grad de protecție IP | IP65 conform IEC 60529, IP657 conform IEC 60529 |
| Grad de protecție IK | IK08 |
| Clasă protecție șoc electric | Clasa I conform IEC 60536, clasa I conform NF C 20-030 |
| Certificări produs | CSA DEMKO NEMKO |
| Tratament protector | TC |
| Standarde | CSA C22.2 No 14 IEC 60337-1 IEC 60947-5-1 UL 508 VDE 0660-200 |
Unități de ambalare
| Tip unitate pachet 1 | PCE |
|---|---|
| Număr unități în pachet 1 | 1 |
| Înălțime pachet 1 | 3 CENTIMETER |
| Lățime pachet 1 | 29 CENTIMETER |
| Lungime pachet 1 | 100 CENTIMETER |
| Tip unitate pachet 2 | P06 |
| Greutate pachet 1 | 0,07 KILOGRAM |
| Număr unități în pachet 2 | 960 |
| Înălțime pachet 2 | 76 CENTIMETER |
| Lățime pachet 2 | 80 CENTIMETER |
| Lungime pachet 2 | 60 CENTIMETER |
| Greutate pachet 2 | 104,539 KILOGRAM |
| Cantitate vânzare indivizibilă | 1 |
Documente și descărcări
Scrieti propria recenzie
| Producator | TELEMECANIQUE SENSORS |
|---|---|
| Cod producător | XC2J419324 |
| Unitate de măsura | Pce |





