Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
VEMER - TRANSFORMATOR CURENT TU40 250/5A BARA 40X10MM / CABLU D=30MM
147,00 Lei
121,49 Lei
în stoc
SKU
VEVM719200
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Transformatoare de curent și șunturi - Bară de bypass - seria TU 40
TU 40
VM719200
Transformator de curent cu bară de bypass cu montare pe panou sau montare pe șină DIN proiectat pentru dispozitive AC
Scrieti propria recenzie
| Producator | VEMER |
|---|---|
| Cod producător | VM719200 |
| Unitate de măsura | Buc |
| Tensiune de testare | 3 kV |
| Frecvență | 50/60 Hz |
| Factor de siguranta | <5 FS |
| Carcasă | izolat |
| Tensiune nominală maximă | 720 V |
| Suprasarcină maximă continuă | 1.2 ln A |
| Dimensiuni | 71x96x73 mm |
| Temperatura de Operare | -10 to +50 °C |





