Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
VEMER - VE795900 - Termostat programabil Tuo 4G Nero cu modul celular 4G/LTE, de perete, control la distanță
456,00 Lei
376,86 Lei
în stoc
SKU
VEVE795900
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Termostat inteligent VEMER Tuo 4G Nero pentru montaj pe perete, cu modul 4G-LTE integrat. Programare săptămânală, touch screen, 230 Vac.
VEMER Tuo 4G Nero este un termostat inteligent electronic cu ecran tactil pentru montaj pe perete, cu modul 4G-LTE integrat fără a fi nevoie de o linie Wi-Fi fixă.
Datorită aplicației Clima Vemer (iOS și Android), dispozitivul poate fi gestionat de la distanță de oriunde. Este de asemenea compatibil cu asistenții vocali Google Home și Amazon Alexa.
- Programare săptămânală cu rezoluție de 1 oră
- Alimentare 230 Vac (50/60 Hz) cu baterie tampon reîncărcabilă AAA NiMH
- Interval de setare a temperaturii 2 ÷ 50 °C; funcție antiîngheț
- Afișare a valorii umidității măsurate (precizie ± 5% RH)
- Moduri Vară / Iarnă, reglare ON-OFF sau proporțională
- Display LCD cu iluminare multicoloră, 48 de nuanțe selectabile
- 4 taste tactile; blocare tastatură cu parolă și blocare operare locală
- Funcții de temporizare și întârziere
- Notificări către aplicație în caz de pană de curent
- Ieșire releu 5 A @ 250 Vac
- Grad de protecție IP40; clasa ErP IV
- Dimensiuni 85 x 130 x 28 mm; finisaj negru
Ideal pentru locuințe principale și mai ales pentru case de vacanță, permițând ajustarea temperaturii interioare înainte de sosire, fără a depinde de o conexiune Wi-Fi fixă.
Scrieti propria recenzie
| Producator | VEMER |
|---|---|
| Cod producător | VE795900 |
| Tip termostat | Programabil |
| Aplicatie | Cameră |
| Mod funcționare | Încălzire + răcire |
| Montaj | Aplicat (perete) |
| Programabil | Săptămânal |
| Tip alimentare | 230 V AC |
| Tensiune de alimentare | 230 Vac (-15% ÷ +10%) |
| Frecvența de alimentare | 50 / 60 Hz |
| Tipul de contact | Heat exchange (changeover) |
| Curent alternativ | 5 A @ 250 Vac |
| Număr de ieșiri | 1 relay |
| Amplasare sondă | Internă |
| Histerezis | 0.1 ÷ 1 °C |
| Temperatura minimă | 2 °C |
| Temperatura maximă | 50 °C |
| Conectivitate | Cablat (fără) |
| Asistent vocal | Alexa, Google Home |
| Protocol comunicare | Niciunul |
| Tip afisaj | LCD backlit |
| Grad de protecție IP (IEC 60529) | IP40 |
| Temperatura de Operare | 0 ÷ 50 °C |
| Timp rezervă | AAA NiMH 1.2 V rechargeable backup battery |
| Clasă ErP | IV |





