Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
VEMER - VE796000 - Termostat inteligent Oikos Wi-Fi Bianco, încastrat, programabil săptămânal, 230 Vac, alb
344,00 Lei
284,30 Lei
în stoc
SKU
VEVE796000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
VEMER Oikos Wi-Fi Bianco este un termostat inteligent încastrat cu alimentare 230 Vac, control prin Wi-Fi și Bluetooth via aplicația Clima Vemer, compatibil Alexa și Google Home.
VEMER Oikos Wi-Fi Bianco (VE796000) este un termostat inteligent încastrat cu alimentare la rețea 230 Vac, conceput pentru a fi practic invizibil datorită dimensiunii compacte de două module și lipsei afișajului.
Poate fi gestionat complet prin aplicația Clima Vemer (iOS și Android), prin asistenții vocali Amazon Alexa și Google Home, permițând controlul de la distanță și prin voce al climatului din locuință.
- Conectivitate Wi-Fi 2,4 GHz și Bluetooth
- Compatibil cu Amazon Alexa și Google Home
- Programare săptămânală cu 3 niveluri de temperatură + antiîngheț + manual
- Interval de setare a temperaturii: 2 ÷ 50 °C
- Reglaj ON-OFF sau proporțional, histerezis 0,1 ÷ 1 °C
- Moduri de funcționare Vară, Iarnă și Off
- Ieșire releu: 1 contact NO, 5 A @ 250 Vac
- Mod local prin Bluetooth dacă se întrerupe conexiunea Wi-Fi
- Grad de protecție IP40, clasa ErP IV
- Compatibil cu ramele principalelor sisteme de întrerupătoare și prize (adaptoare incluse)
Disponibil și în versiunile INT pentru doze rotunde de încastrare și compatibil cu BTicino Matix GO® prin suportul dedicat TMG 2M.
Scrieti propria recenzie
| Producator | VEMER |
|---|---|
| Cod producător | VE796000 |
| Tip termostat | Smart/WiFi |
| Aplicatie | Cameră |
| Mod funcționare | Încălzire + răcire |
| Montaj | Încastrat (doză) |
| Programabil | Săptămânal |
| Tip alimentare | 230 V AC |
| Tensiune de alimentare | 230 Vac (-15% ÷ +10%) |
| Frecvența de alimentare | 50/60 Hz |
| Tipul de contact | Normally open (NO) |
| Curent alternativ | 5 A @ 250 Vac |
| Număr de ieșiri | 1 relay |
| Amplasare sondă | Internă |
| Histerezis | 0.1 ÷ 1 °C |
| Temperatura minimă | 2 °C |
| Temperatura maximă | 50 °C |
| Conectivitate | WiFi 2.4 GHz, Bluetooth |
| Asistent vocal | Alexa, Google Home |
| Protocol comunicare | Niciunul |
| Tip afisaj | No display |
| Grad de protecție IP (IEC 60529) | IP40 |
| Temperatura de Operare | 0 ÷ 50 °C |
| Clasă ErP | IV |





