Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
VEMER - VE725800 - Termostat programabil Chronos Key Bianco, de perete, săptămânal, cu baterii, taste fizice
336,00 Lei
277,69 Lei
în stoc
SKU
VEVE725800
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Termostat programabil VEMER Chronos Key Bianco, de perete, cu programare săptămânală, afișaj LCD cu iluminare albastră, taste fizice, alimentare cu baterii și intrare digitală configurabilă.
VEMER Chronos Key Bianco este un termostat digital programabil, de perete, cu programare săptămânală, conceput pentru a asigura confort optim în interior și pentru a reduce consumul de energie.
Cele patru taste fizice în relief și afișajul LCD mare cu iluminare albastră conferă produsului un aspect elegant și o utilizare intuitivă.
- Programare săptămânală cu rezoluție de 1 oră pentru încălzire și răcire
- Intrare digitală configurabilă pentru sondă externă de temperatură sau comutator telefonic (pornire/oprire de la distanță)
- Blocare tastatură cu parolă — ideală pentru spații publice
- Reglare ON-OFF sau proporțională, cu histerezis 0,1 ÷ 1 °C
- 3 temperaturi setabile + antiîngheț + mod manual
- Moduri de funcționare Vară/Iarnă cu schimbare automată oră de vară
- Alimentare cu baterii: 2× AAA alcaline, autonomie 12 luni
- Releu 5 A @ 250 Vac, protecție IP40
- Clasă ErP IV
Scrieti propria recenzie
| Producator | VEMER |
|---|---|
| Cod producător | VE725800 |
| Tip termostat | Programabil |
| Aplicatie | Cameră |
| Mod funcționare | Încălzire + răcire |
| Montaj | Aplicat (perete) |
| Programabil | Săptămânal |
| Tip alimentare | Baterii AAA |
| Tensiune de alimentare | 3 V DC (2× AAA 1.5 V alkaline) |
| Tipul de contact | Changeover (SPDT) |
| Curent alternativ | 5 A @ 250 Vac |
| Număr de ieșiri | 1 relay |
| Amplasare sondă | Internă + externă |
| Histerezis | 0.1 ÷ 1 °C |
| Temperatura minimă | 2 °C |
| Temperatura maximă | 35 °C |
| Conectivitate | Cablat (fără) |
| Asistent vocal | Niciunul |
| Protocol comunicare | Niciunul |
| Tip afisaj | LCD backlit |
| Grad de protecție IP (IEC 60529) | IP40 |
| Temperatura de Operare | 0 ÷ 50 °C |
| Timp rezervă | 1 minute |
| Clasă ErP | IV |





