Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
VEMER - VE727400 - Termostat programabil Chronos Key 230 Bianco, de perete, 230 Vac, programare săptămânală, taste fizice
317,00 Lei
261,98 Lei
în stoc
SKU
VEVE727400
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Termostat digital programabil de perete cu programare săptămânală, alimentare 230 Vac, afișaj LCD retroiluminat, patru taste fizice, blocare taste cu parolă și funcție antiîngheț.
Termostatul VEMER Chronos Key 230 Bianco este un termostat digital programabil de perete cu programare săptămânală, alimentare 230 Vac de la rețea și patru taste fizice în relief pentru o utilizare ușoară.
Afișajul LCD retroiluminat mare cu iluminare albastră și tastatura elegantă oferă dispozitivului un aspect modern, potrivit pentru orice încăpere.
- Programare săptămânală cu rezoluție de 1 oră pentru economie optimă de energie
- 3 temperaturi setabile + antiîngheț + mod manual
- Interval de reglare a temperaturii: 2 ÷ 35 °C
- Reglare ON-OFF sau proporțională
- Moduri de funcționare Vară / Iarnă
- Funcție blocare taste cu parolă, ideală pentru instalații publice
- Comutare automată oră de vară / oră de iarnă
- Rezervă de funcționare de 48 de ore
- Ieșire releu 5 A @ 250 Vac, schimb de căldură
- Grad de protecție IP40, Clasă ErP IV
Dimensiuni: 85 x 125 x 26 mm. Alimentare 230 Vac, 50/60 Hz.
Scrieti propria recenzie
| Producator | VEMER |
|---|---|
| Cod producător | VE727400 |
| Tip termostat | Programabil |
| Aplicatie | Cameră |
| Mod funcționare | Încălzire + răcire |
| Montaj | Aplicat (perete) |
| Programabil | Săptămânal |
| Tip alimentare | 230 V AC |
| Tensiune de alimentare | 230 Vac (-15% ÷ +10%) |
| Frecvența de alimentare | 50 / 60 Hz |
| Tipul de contact | Heat exchange (SPDT) |
| Curent alternativ | 5 A @ 250 Vac |
| Număr de ieșiri | 1 relay |
| Amplasare sondă | Internă |
| Histerezis | 0.1 ÷ 1 °C |
| Temperatura minimă | 2 °C |
| Temperatura maximă | 35 °C |
| Conectivitate | Cablat (fără) |
| Asistent vocal | Niciunul |
| Protocol comunicare | Niciunul |
| Tip afisaj | LCD backlit |
| Grad de protecție IP (IEC 60529) | IP40 |
| Temperatura de Operare | 0 ÷ 50 °C |
| Timp rezervă | 48 hours |
| Clasă ErP | IV |





