Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Ventilator cu filtru pentru acoperiș RFP 018 68W 230-240V AC IP32 [354 x 127 x 354]
1.377,00 Lei
1.138,02 Lei
în stoc
SKU
SG01860000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Ventilator cu filtru acoperis RFP 018 300mc/h 68W 230VAC (250x250 mm/ext. 354x354)
Ventilator cu filtru acoperis RFP 018 300mc/h 68W 230VAC IP32 (decupare 250x250 mm/dimensiuni exterioare 354x354)
| Cod articol producător | 01860.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823453375 |
| Cod ETIM | EC000320 |
| Cod CN | 84145100 |
| Tensiune alimentare AC | 230-240 V |
| Putere | 68 W |
| Debit aer | 300 m³/h |
| Grad de protecție | IP32 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 354 x 127 x 354 mm |
| Greutate | 3.3 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/rfp-018
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823453375 |
| Înăltimea dispozitivului | 354 mm |
| Lațimea dispozitivului | 354 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 127 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 230-240 V |
| Consum de putere maxim in W | 68 W |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 01860.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





