Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Ventilator cu filtru FPO 018 45W 230-240V AC IP54 [215 x 142 x 215]
604,00 Lei
499,17 Lei
în stoc
SKU
SG01882000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Ventilator cu filtru (Air-flaps) FPO 018 263mc/h 45W 230VAC (176x176 mm/ext. 215x215)
Ventilator cu filtru (Air-flaps) FPO 018 263mc/h 45W 230VAC IP54 (decupare 176x176 mm/dimensiuni exterioare 215x215)
| Cod articol producător | 01882.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823454709 |
| Cod ETIM | EC000320 |
| Cod CN | 84145100 |
| Tensiune alimentare AC | 230-240 V |
| Putere | 45 W |
| Debit aer | 263 m³/h |
| Grad de protecție | IP54 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 215 x 142 x 215 mm |
| Greutate | 1.6 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/fpo-018-1
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823454709 |
| Înăltimea dispozitivului | 215 mm |
| Lațimea dispozitivului | 215 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 142 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 230-240 V |
| Consum de putere maxim in W | 45 W |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 01882.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





