Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Ventilator cu filtru FPI 018 4,1W 24V DC IP54 [152 x 91 x 152]
357,00 Lei
295,04 Lei
în stoc
SKU
SG01871230
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Ventilator cu filtru FPI 018 66mc/h 4,1W 24DC (124x124 mm/ext. 152x152)
Ventilator cu filtru FPI 018 66mc/h 4,1W 24DC IP54 (decupare 124x124 mm/dimensiuni exterioare 152x152)
| Cod articol producător | 01871.2-30 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823454044 |
| Cod ETIM | EC000320 |
| Cod CN | 84145100 |
| Tensiune alimentare DC | 24 V |
| Putere | 4,1 W |
| Debit aer | 66 m³/h |
| Grad de protecție | IP54 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 152 x 91 x 152 mm |
| Greutate | 0.5 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/fpi-018-1
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823454044 |
| Înăltimea dispozitivului | 152 mm |
| Lațimea dispozitivului | 152 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 91 mm |
| Tensiune de lucru DC / AC | 24 V |
| Consum de putere maxim in W | 4,1 W |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 01871.2-30 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





