Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Ventilator cu filtru FF 018 5W 24V DC IP55 [224 x 127 x 165]
856,00 Lei
707,44 Lei
în stoc
SKU
SG01821004
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Ventilator cu filtru FF 018 20mc/h 5W 24DC (125x125 mm/ext. 165x224)
Ventilator cu filtru FF 018 20mc/h 5W 24DC IP55 (decupare 125x125 mm/dimensiuni exterioare 165x224)
| Cod articol producător | 01821.0-04 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823453238 |
| Cod ETIM | EC000320 |
| Cod CN | 84145100 |
| Tensiune alimentare DC | 24 V |
| Putere | 5 W |
| Debit aer | 20 m³/h |
| Grad de protecție | IP55 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 224 x 127 x 165 mm |
| Greutate | 1.2 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/ff-018-1
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823453238 |
| Înăltimea dispozitivului | 165 mm |
| Lațimea dispozitivului | 224 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 127 mm |
| Tensiune de lucru DC / AC | 24 V |
| Consum de putere maxim in W | 5 W |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 01821.0-04 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





