Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Ventilator cu filtru FF 018 45W 230-240V AC IP54 [226 x 145 x 209]
816,00 Lei
674,38 Lei
în stoc
Numai 14 ramase
SKU
SG01804000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Ventilator cu filtru FF 018 200mc/h 45W 230VAC (ext. 209x226)
Ventilator cu filtru FF 018 200mc/h 45W 230VAC IP54 (dimensiuni exterioare 209x226)
| Cod articol producător | 01804.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823452866 |
| Cod ETIM | EC000320 |
| Cod CN | 84145100 |
| Tensiune alimentare AC | 230-240 V |
| Putere | 45 W |
| Debit aer | 200 m³/h |
| Grad de protecție | IP54 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 226 x 145 x 209 mm |
| Greutate | 1.7 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/ff-018-1
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823452866 |
| Înăltimea dispozitivului | 209 mm |
| Lațimea dispozitivului | 226 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 145 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 230-240 V |
| Consum de putere maxim in W | 45 W |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 01804.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





