Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Ventilator cu filtru FF 018 15W 230-240V AC IP54 [226 x 136 x 209]
523,00 Lei
432,23 Lei
în stoc
Numai 6 ramase
SKU
SG01802000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Ventilator cu filtru FF 018 102mc/h 15W 230VAC (176x176 mm/ext. 209x226)
Ventilator cu filtru FF 018 102mc/h 15W 230VAC IP54 (decupare 176x176 mm/dimensiuni exterioare 209x226)
| Cod articol producător | 01802.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823452446 |
| Cod ETIM | EC000320 |
| Cod CN | 84145100 |
| Tensiune alimentare AC | 230-240 V |
| Putere | 15 W |
| Debit aer | 102 m³/h |
| Grad de protecție | IP54 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 226 x 136 x 209 mm |
| Greutate | 1.3 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/ff-018-1
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823452446 |
| Înăltimea dispozitivului | 209 mm |
| Lațimea dispozitivului | 226 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 136 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 230-240 V |
| Consum de putere maxim in W | 15 W |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 01802.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





