Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Ventilator cu filtru FF 018 13W 230-240V AC IP54 [134 x 80 x 129]
392,00 Lei
323,97 Lei
în stoc
Numai 4 ramase
SKU
SG01800000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Ventilator cu filtru FF 018 21mc/h 13W 230VAC (97x97 mm/ext. 129x134)
Ventilator cu filtru FF 018 21mc/h 13W 230VAC (decupare 97x97 mm/dimensiuni exterioare 129x134)
| Cod articol producător | 01800.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823452118 |
| Cod ETIM | EC000320 |
| Cod CN | 84145100 |
| Tensiune alimentare AC | 230-240 V |
| Putere | 13 W |
| Debit aer | 21 m³/h |
| Grad de protecție | IP54 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 134 x 80 x 129 mm |
| Greutate | 0.6 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/ff-018-1
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823452118 |
| Înăltimea dispozitivului | 129 mm |
| Lațimea dispozitivului | 134 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 80 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 230-240 V |
| Consum de putere maxim in W | 13 W |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 01800.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





