Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Termostat STS 011 120-250V AC IP20 [42 x 70 x 33]
90,00 Lei
74,38 Lei
în stoc
SKU
SG01116900
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Termostat STS 011, +32...+140°F, 1NO
Termostat (pornire ventilator) STS 011, +32...+140°F, 1NO; IP20;
| Cod articol producător | 01116.9-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823447435 |
| Cod ETIM | EC002014 |
| Cod CN | 90321080 |
| Tensiune alimentare AC | 120-250 V |
| Tensiune alimentare DC | 24-72 V |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 42 x 70 x 33 mm |
| Greutate | 0.05 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/sts-011
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823447435 |
| Înăltimea dispozitivului | 33 mm |
| Lațimea dispozitivului | 42 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 70 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 120-250 V |
| Tensiune de lucru DC / AC | 24-72 V |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 01116.9-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





