Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Termostat REx 011 100-240V AC IP66 [30 x 95 x 45]
585,00 Lei
483,47 Lei
în stoc
SKU
SG01185000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Termostat fix REx 011, 15°C, 1NC; IP66, M5, L cablu 1m
Termostat fix (oprire rezistenta) REx 011, 15°C, 1NC; IP66; fixare pe sina sau surub M5; lungime cablu 1m; ATEX
| Cod articol producător | 01185.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823449439 |
| Cod ETIM | EC002014 |
| Cod CN | 90321080 |
| Tensiune alimentare AC | 100-240 V |
| Tensiune alimentare DC | 20-56 V |
| Grad de protecție | IP66 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 30 x 95 x 45 mm |
| Greutate | 0.3 kg |
| Țara de origine | FR |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/rex-011
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | FR |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823449439 |
| Înăltimea dispozitivului | 45 mm |
| Lațimea dispozitivului | 30 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 95 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 100-240 V |
| Tensiune de lucru DC / AC | 20-56 V |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 01185.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





