Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Termostat KTO 111 120-250V AC IP20 [41 x 60 x 33]
75,00 Lei
61,98 Lei
în stoc
Numai 33 ramase
SKU
SG11100000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Termostat KTO 111, 0...+60°C, 1NC
Termostat (oprire rezistenta) KTO 111, 0...+60°C, 1NC; IP20 (echivalent _ 01140.0-00 and 01146.9-00)
| Cod articol producător | 11100.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823400195 |
| Cod ETIM | EC002014 |
| Cod CN | 90321080 |
| Tensiune alimentare AC | 120-250 V |
| Tensiune alimentare DC | 24-72 V |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 41 x 60 x 33 mm |
| Greutate | 0.04 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/kto-111
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823400195 |
| Înăltimea dispozitivului | 33 mm |
| Lațimea dispozitivului | 41 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 60 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 120-250 V |
| Tensiune de lucru DC / AC | 24-72 V |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 11100.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





