Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Termostat FTD 011 120-250V AC IP20 [47 x 63 x 33]
115,00 Lei
95,04 Lei
în stoc
SKU
SG01163002
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Termostat duaLFTD 011 1NI+1ND (41...59°F)/(77...95°F)
Termostat dual FTD 011 1NI+1ND (41...59°F)/( 77...95°F), IP20
| Cod articol producător | 01163.0-02 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823448807 |
| Cod ETIM | EC002014 |
| Cod CN | 90321080 |
| Tensiune alimentare AC | 120-250 V |
| Tensiune alimentare DC | 24-72 V |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 47 x 63 x 33 mm |
| Greutate | 0.04 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/ftd-011
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823448807 |
| Înăltimea dispozitivului | 33 mm |
| Lațimea dispozitivului | 47 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 63 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 120-250 V |
| Tensiune de lucru DC / AC | 24-72 V |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 01163.0-02 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





