Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Termostat ETR 011 120V AC IP20 [42 x 65 x 38]
286,00 Lei
236,36 Lei
în stoc
SKU
SG01131900
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Termostat electronic ETR 011 1NI+1ND (-4...+140°F), AC 230V
Termostat electronic ETR 011 1NI+1ND ( -4...+140°F), AC 230V IP20
| Cod articol producător | 01131.9-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823447671 |
| Cod ETIM | EC002014 |
| Cod CN | 90321020 |
| Tensiune alimentare AC | 120 V |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 42 x 65 x 38 mm |
| Greutate | 0.7 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/etr-011
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823447671 |
| Înăltimea dispozitivului | 38 mm |
| Lațimea dispozitivului | 42 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 65 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 120 V |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 01131.9-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





