Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Termostat ET 011 24V DC IP20 [50 x 67 x 44]
249,00 Lei
205,79 Lei
în stoc
SKU
SG01190000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Termostat electronic ET 011, (0 ... 60°C), 1NI/ND, DC 24V
Termostat electronic ET 011, (0 ... 60°C), 1NI/ND, DC 24V; IP20
| Cod articol producător | 01190.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823449675 |
| Cod ETIM | EC002014 |
| Cod CN | 90321020 |
| Tensiune alimentare DC | 24 V |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 50 x 67 x 44 mm |
| Greutate | 0.08 kg |
| Țara de origine | FR |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/et-011
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | FR |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823449675 |
| Înăltimea dispozitivului | 44 mm |
| Lațimea dispozitivului | 50 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 67 mm |
| Tensiune de lucru DC / AC | 24 V |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 01190.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





