Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Suport aparat SFP 095 [40 x 71 x 15]
51,00 Lei
42,15 Lei
în stoc
SKU
SG09550005
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Suport alternativa la șina DIN 35 mm SFP 095 - STEGOFIX PLUS; (1pack = 5pcs)
Suport alternativa la șina DIN 35 mm SFP 095 - STEGOFIX PLUS; fixare surub (1pack = 5pcs)
| Cod articol producător | 09550.0-05 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823469239 |
| Cod ETIM | EC002625 |
| Cod CN | 39269097 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 40 x 71 x 15 mm |
| Greutate | 0.01 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/sfp-095
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823469239 |
| Înăltimea dispozitivului | 15 mm |
| Lațimea dispozitivului | 40 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 71 mm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 09550.0-05 |
| Unitate de măsura | 1 unit |





