Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Suport aparat SFP 095 [38 x 14 x 43]
56,00 Lei
46,28 Lei
în stoc
SKU
SG09510001
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Suport sina adeziv STEGOFIX (1pack = 5pcs)
Suport sina adeziv STEGOFIX (1pack = 5pcs)
| Cod articol producător | 09510.0-01 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823469192 |
| Cod ETIM | EC002625 |
| Cod CN | 39269097 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 38 x 14 x 43 mm |
| Greutate | 0.01 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/sfp-095
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823469192 |
| Înăltimea dispozitivului | 43 mm |
| Lațimea dispozitivului | 38 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 14 mm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 09510.0-01 |
| Unitate de măsura | 1 unit |





