Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Sertar ventilator 19″ LE 019 135W 230-240V AC IP20 [44 x 208 x 430]
1.619,00 Lei
1.338,02 Lei
în stoc
SKU
SG01940000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Ventilator rack 19'' LE 6-019, 972m³/h, AC 230V
Ventilator rack 19'' LE 6-019, 972m³/h, AC 230V, IP20 ; approvals CE,UL,VDE,EAC
| Cod articol producător | 01940.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823455225 |
| Cod ETIM | EC000331 |
| Cod CN | 84145100 |
| Tensiune alimentare AC | 230-240 V |
| Putere | 135 W |
| Debit aer | 972 m³/h |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 44 x 208 x 430 mm |
| Greutate | 5.3 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/le-019
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823455225 |
| Înăltimea dispozitivului | 430 mm |
| Lațimea dispozitivului | 44 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 208 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 230-240 V |
| Consum de putere maxim in W | 135 W |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 01940.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





