Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Senzor de distanță DSS 015 -W -V AC IP40 [35 x 27 x 98]
596,00 Lei
492,56 Lei
în stoc
SKU
SG01500200
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Senzor distanta ultrasonic DSS 015; DC 24V, 0,3 to 4m, IO-Link, M12, 4-pin, A-coded
Senzor distanta ultrasonic DSS 015; DC 24V, 0,3 to 4m, IO-Link, M12, 4-pin, A-coded; IP20 ; fixare surub (M4 or M3);
| Cod articol producător | 01500.2-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823450800 |
| Cod ETIM | EC001846 |
| Cod CN | 90328900 |
| Tensiune alimentare AC | - V |
| Tensiune alimentare DC | 24 V |
| Putere | - W |
| Debit aer | - m³/h |
| Flux luminos | - lm |
| Grad de protecție | IP40 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 35 x 27 x 98 mm |
| Greutate | 0.04 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/dss-015
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823450800 |
| Înăltimea dispozitivului | 98 mm |
| Lațimea dispozitivului | 35 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 27 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | - V |
| Tensiune de lucru DC / AC | 24 V |
| Consum de putere maxim in W | - W |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 01500.2-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





