Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Senzor de curent ESS 076 24V DC IP40 [35 x 47 x 86]
1.094,00 Lei
904,13 Lei
în stoc
SKU
SG07600200
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Senzor de curent Smart ESS 076 DC 24V, 0...100A AC, IO-Link, 4-20mA, M12
Senzor de curent Smart ESS 076 DC 24V, 0 _ 100A AC, IO-Link, 4-20mA, M12
| Cod articol producător | 07600.2-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251820000000 |
| Cod ETIM | EC002627 |
| Cod CN | 90328900 |
| Tensiune alimentare DC | 24 V |
| Grad de protecție | IP40 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 35 x 47 x 86 mm |
| Greutate | 0.1 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/ess-076
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251820000000 |
| Înăltimea dispozitivului | 86 mm |
| Lațimea dispozitivului | 35 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 47 mm |
| Tensiune de lucru DC / AC | 24 V |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 07600.2-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





