Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Senzor de climat SEN 073 24V DC IP64 [20 x 34 x 20]
189,00 Lei
156,20 Lei
în stoc
SKU
SG07301000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Sensor temperatura si presiune SEN 073, 24V DC, -40 ...+70 °C (-40 ...+158 °F), 300...1100 hPa, M12, 4-pin
Sensor temperatura si presiune SEN 073; 24V DC; -40 ...+70 °C (-40 ...+158 °F); 300...1100 hPa; M12 plug IEC 61076-2-101, 4-pin, A-coded; IP64;
| Cod articol producător | 07301.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823450718 |
| Cod ETIM | EC002627 |
| Cod CN | 90328900 |
| Tensiune alimentare DC | 24 V |
| Grad de protecție | IP64 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 20 x 34 x 20 mm |
| Greutate | 0.025 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/sen-073
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823450718 |
| Înăltimea dispozitivului | 20 mm |
| Lațimea dispozitivului | 20 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 34 mm |
| Tensiune de lucru DC / AC | 24 V |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 07301.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





